Naše služby

Při přepravě škol, školek a dětských skupin používáme dopravní označení „Děti v autobuse“, které řidičům nařizuje zastavit své vozidlo, dokud autobus opět nevyjede ze zastávky. Děláme vše, pro maximální bezpečí dětí!

Záleží vám na ceně nebo na komfortu?

Našim klientům nabízíme služby Comfort Class, u které zajišťujeme autobusovou dopravu cestujících, autobusem Scania Irizar PB, který nabízí velice pohodlné kožené sedačky s vlastním monitorem, bar s občerstvením, kávovar, WC, UCB zásuvky, klimatizaci a zároveň možnost využití služeb palubního stewarda. Klienti, pro které je rozhodující převoz osob z místa na místo bezpečně, včas a za co nejzajímavější cenu, nabízíme službu Economy class, u které zajišťujeme dopravu autobusy značky Irisbus Axer.

Ať již komfortně nebo ekonomicky, alevždy s úsměvem! Naše pobočky naleznete  v Králově Dvoře a v Bruntále. Neváhejte a napište nám a přesvědčte se!

KOMFORT

Maximální pohodlí a plně klimatizované autobusy.

BEZPEČNOST

Vozidla mají zádržné systémy pro všechny přepravované osoby

PRAVIDELNÝ SERVIS

Vozový park prochází pravidelnou údržbou a servisem.

ZKUŠENOSTI

Řidiči mají za sebou miliony najetých kilometrů.

OBČERSTVENÍ

Na palubě našich vozů jsou k dispozici teplé a chlazené nápoje.

NADMĚRNÁ ZAVAZADLA

Možnost přepravy objemných zavazadel a kol převozním vozíkem

Naši

dobře naladěni řidiči, Vám a dětem, připraví nezapomenutelné zážitky.

S námi je cestováni nejen jednoduché, ale hlavně je i komfortní! Od poloviny listopadu 2022 se náš vozový park rozšířil o autobus značky Scania Irizar PB. Tento autobus vám nabízí ten největší komfort a luxusní zážitek ze samotného cestování.