O nás

Acrislines – moderní autobusová doprava, která nikoho nezklame.

Přehrát video

Acrislines-autobusová doprava

Jsme autobusová společnost, která se zaměřuje na nepravidelnou a náhradní autobusovou dopravu, s pobočkami v Králově Dvoře u Berouna a v Bruntále.  Své služby poskytujeme luxusním autobusem Scania Irizar PB a autobusy typu Irisbus a Sor. V případě potřeby máme k dispozici také cyklovlek a velkokapacitní převozní vozík. Nabízíme také individuální dopravu pro 1-8 osob, kterou zajišťujeme osobními vozy nebo minibusy. Odvezeme vás jak za humna, tak i na druhý konec Evropy. 

 

Ve společnosti Acrislines máme štěstí na opravdové srdcaře, kteří si dokážou poradit s jakoukoli svízelnou situací. Spokojenost klientů je pro nás klíčová. Kromě běžných provozních situací, se musíme vyznat ve všech zákonech a vyhláškách platných v České republice, ale i v nařízeních pro autobusovou dopravu vydaných směrnicemi Evropské unie. Zároveň současná on-line doba nese svá úskalí, a tak již zkrátka nestačí koupit autobus a jezdit. Konkurence je veliká a prosadit se dokážou pouze ti, co jsou na vše důkladně připraveni a nepodcení žádný sebemenší detail. A na to ve společnosti Acrilines pamatujeme. Na všechna odvětví máme skutečné odborníky a stále zdokonalujeme. Od profesionálních řidičů, kteří jsou stavebním pilířem této společnosti a mají najeto miliony kilometrů, přes dispečery, kteří dokážou vyřešit i neočekávané problémy. A že jich během dne může nastat spousta! Nesmíme zapomenout ani na oddělení IT a marketéry, bez kterých byste tento článek ani nečetli. 

Samozřejmostí společnosti Acrislines jsou pravidelná školení řidičů. Od profesní způsobilosti až po BOZP včetně pravidelné údržby našeho vozového parku. I proto se na nás můžete kdykoli obrátit a svěřit nám do rukou svou cestu. Protože s námi dojedete do cíle vždy bezpečně a s úsměvem.

Arislines-školní bus steward