Soutěž pro školy a školky

Namalujte obrázek s dětskou tématikou, na zadní stranu našeho autobusu. Vítězné dílo graficky zpracujeme a zvěčníme ho na zadní plochu školního autobusu.

Hrajeme o vouchery na autobusovou dopravu v celkové hodnotě 25.000 Kč!

VÍTĚZOVÉ SOUTĚŽE

ZŠ LODĚNICE

Vítěz hlavní ceny poukaz v hodnotě 10 000 Kš
Hlavní vítěz

ZŠ ZADNÍ TŘEBÁŇ

Vítěz v hlasování o poukaz v hodnotě 5000 Kč Kategorie ZŠ 1.stupeň
ZŠ 1.STUPEŇ

ZŠ KRÁLŮV DVŮR

Vítěz v hlasování o poukaz v hodnotě 5000 Kč Kategorie ZŠ 2.stupeň
ZŠ 2.STUPEŇ

MŠ VYSOKÝ ÚJEZD

Vítěz v hlasování o poukaz v hodnotě 5000 Kč Kategorie Mateřská školka

3x voucher na 5.000 Kč

Obrázek žáka (skupiny nebo třídy), který ve veřejném hlasování získá ve své kategorii nejvyšší počet hlasů, obdrží pro svoji třídu voucher v hodnotě 5.000 Kč na autobusovou dopravu společnosti Acrislines.
Registrovat

1x voucher na 10.000 Kč

Obrázek žáka (skupiny nebo třídy), který vybere odborná porota společnosti Acrislines, získá pro svoji třídu voucher v hodnotě 10.000 Kč na dopravu autobusem společnosti Acrislines. Tento obrázek navíc bude zpracován do digitální podoby a vylepen na zadní stranu našeho školního autobusu.
Registrovat

Cena útěchy

Škola nebo třída, která se zapojí do naší soutěže a nezvítězí, nemusí smutnit. Každá škola a třída, která se zúčastní soutěže, získá možnost využít 10% slevu na pronájem autobusu od naší společnosti Acrislines.
Registrovat

SOUTĚŽ UKONČENA!

Podmínky a pravidla soutěže:

Kategorie:

Naším zájmem je, aby měl šanci vyhrát každý a proto jsme se rozhodli vytvořit 3.kategorie dle věku dětí:

 1. kategorie Mateřské školky
 2. kategorie ZŠ 1.stupeň
 3. kategorie ZŠ 2.stupeň

 

Úkol a účel soutěže:

Společnost Acrislines vyhlašuje soutěž o nejhezčí obrázek namalovaný dětmi ve věku 3-15 let. Do soutěže se může přihlásit jakákoli mateřská nebo základní škola, sídlící v okrese Beroun, kterou může přihlásit ředitel/ka nebo osoba, která je pověřena vedením. Do soutěže se případně může přihlásit i konkrétní třída, kterou může přihlásit učitel/ka.

 

Tématem obrázku na formátu A4 -A1 je „Tento autobus veze děti“. * Obrázek, který vyhraje tuto soutěž, společnost Acrislines nechá upravit do digitální podoby a následně tímto obrázkem polepí zadní stranu školního autobusu, který je využíván pro rozvoz dětí na plavání, bruslení a jiné výlety. 

Velmi vítáme kolektivní práci žáků a proto budeme rádi i za kolektivní velkoformátové výtvory na formáech A1 nebo A2. Ale samozřejmě budeme rádi i za obrázky na A4, obzvláště u těch nejmenších.

*Příklad předlohy obrázku: skupinka děti u autobusu a jednomu z dětí ústí od pusy komiksová bublina s textem: „Jeď za mnou opatrně, v tomto autobuse jedou děti“. Jedná se pouze o příkladovou ukázku, kam bychom chtěli primárně téma směrovat, ale samozřejmě budeme rádi za každý obrázek vyhotovený dětmi a může se stát, že i jiné téma obrázku bude zajímavější, než naše původní představa.

Postup a pravidla:

Do soutěže je možné přihlásit školu nebo školku přes formulář uvedený na této stránce. Po registraci je možné pracovat na úloze obrázku, ať již jako na domácím úkolu a nebo při hodině výtvarné výchovy. 

Na zadní stranu obrázku každý žák napíše své jméno (nebo iniciály) svoji třídu a školu. Z důvodu maximální transparentnosti soutěže a ochrany osobních údajů, doporučujeme uvádět místo jména iniciály.

Učitel/ka následně vybere ze své třídy, dle svého uvážení 3 nejhezčí obrázky tak, aby jejich třída měla co největší šanci na celkové vítězství a zároveň, pokud své dílo nevyráběli společně jako třída.. Tyto vybrané obrázky učitel/ka předá vedení školy, od kterého si zástupce Acrislines všechny tyto obrázky převezme.

Společnost Acrislines vybere ze všech děl z každé kategorie 20 nejhezčích obrázků, které zveřejní na stránkách www.facebook.com/acrislines a široká veřejnost bude mít možnost hlasovat o nejhezčí obrázek v dané kategorii. Každá škola bude mít možnost zapojit co největší počet rodičů, aby zvýšila pravděpodobnost vítězství svého favorita. 

Vyhlášení a ceny:

Obrázek, který vybere porota společnosti Acrsilines,  bude mít navíc tu čest. že bude vyroben v digitální podobě a bude jím polepena zadní část autobusu společnosti, který rozváží děti na jejich aktivity.

Absolutní vítěz: voucher na dopravu v hodnotě 10.000 Kč a polep svého díla na autobus. ——- Vítěz odborné poroty Acrislines

3x 1.cena v každé kategorii: voucher na dopravu v hodnotě 5.000 Kč —— Celkový vítěz veřejného hlasování v jednotlivých kategoriích

ostatní: každá škola, která se do soutěže zapojí, získá od společnosti Acrislines-bus 10% slevu na jakoukoli objednávku autobusové dopravy s datem platnosti do 30.6.2023

Podmínky uplatnění cen:

 1. Cenu získá třída, kterou žák nebo skupina tvůrců navštěvuje. 
 2. Vouchery je nutné uplatnit ve školním roce 2022/23 (nejpozději do 30.6.2023)
 3. Pokud bude mít třída u společnosti Acrislines již objednanou dopravu a zároveň se stane výhercem poukazu, bude jí tento poukaz započten
 4. Vouchery je možné využít pouze u společnosti Acrislines-bus s.r.o.

Časový harmonogram soutěže:

 • Začátek soutěže je 9.1.2023 a končí 28.2.2023 (poslední termín pro namalování obrázků)
 • V období 1.3-3.3. zástupce společnosti Acrislines osobně vyzvedne díla žáků
 • Od 8.3. do 19.3. proběhne veřejné hlasování na facebook.cz/acrislines
 • V týdnu 20.-24.3.2023 vyhlásíme celkové vítěze

V případě jakýchkoli dotazů k soutěži, nás neváhejte kontaktovat na emailu klient@skolnibus.cz nebo na tel. +420 603 228 103. Velice rádi Vám na uvedených kontaktech poradíme.