Soutěž pro školy a školky

Namalujte obrázek s dětskou tématikou, na zadní stranu našeho autobusu. Vítězné dílo graficky zpracujeme a zvěčníme ho na zadní plochu školního autobusu.

Hrajeme o vouchery na autobusovou dopravu v celkové hodnotě 25.000 Kč!

Ukaž nám, jak by podle tebe měl vypadat školní bus a vyhraj pro sebe a svojí třídu voucher v hodnotě 10.000 Kč a 3x 5.000 kč.

Hrajeme o:

3x voucher na 5.000 Kč

Obrázek žáka (skupiny nebo třídy), který ve veřejném hlasování získá ve své kategorii nejvyšší počet hlasů, obdrží pro svoji třídu voucher v hodnotě 5.000 Kč na autobusovou dopravu společnosti Acrislines.
Registrovat

1x voucher na 10.000 Kč

Obrázek žáka (skupiny nebo třídy), který vybere odborná porota společnosti Acrislines, získá pro svoji třídu voucher v hodnotě 10.000 Kč na dopravu autobusem společnosti Acrislines. Tento obrázek navíc bude zpracován do digitální podoby a vylepen na zadní stranu našeho školního autobusu.
Registrovat

Cena útěchy

Škola nebo třída, která se zapojí do naší soutěže a nezvítězí, nemusí smutnit. Každá škola a třída, která se zúčastní soutěže, získá možnost využít 10% slevu na pronájem autobusu od naší společnosti Acrislines.
Registrovat

UPOZORNĚNÍ NA ZMĚNY TERMÍNU: Z DŮVODU ŠPIČKOVÝCH SLUŽEB ČESKÉ POŠTY, KTERÁ NÁM NEDORUČILA DOPISY, KTERÉ JSME ZASÍLALI VŠEM ŠKOLÁM, PRODLUŽUJEME TERMÍNY SOUTĚŽE DO 28.2.2023!

Podmínky a pravidla soutěže:

Kategorie:

Naším zájmem je, aby měl šanci vyhrát každý a proto jsme se rozhodli vytvořit 3.kategorie dle věku dětí:

 1. kategorie Mateřské školky
 2. kategorie ZŠ 1.stupeň
 3. kategorie ZŠ 2.stupeň

 

Úkol a účel soutěže:

Společnost Acrislines vyhlašuje soutěž o nejhezčí obrázek namalovaný dětmi ve věku 3-15 let. Do soutěže se může přihlásit jakákoli mateřská nebo základní škola, sídlící v okrese Beroun, kterou může přihlásit ředitel/ka nebo osoba, která je pověřena vedením. Do soutěže se případně může přihlásit i konkrétní třída, kterou může přihlásit učitel/ka.

 

Tématem obrázku na formátu A4 -A1 je „Tento autobus veze děti“. * Obrázek, který vyhraje tuto soutěž, společnost Acrislines nechá upravit do digitální podoby a následně tímto obrázkem polepí zadní stranu školního autobusu, který je využíván pro rozvoz dětí na plavání, bruslení a jiné výlety. 

Velmi vítáme kolektivní práci žáků a proto budeme rádi i za kolektivní velkoformátové výtvory na formáech A1 nebo A2. Ale samozřejmě budeme rádi i za obrázky na A4, obzvláště u těch nejmenších.

*Příklad předlohy obrázku: skupinka děti u autobusu a jednomu z dětí ústí od pusy komiksová bublina s textem: „Jeď za mnou opatrně, v tomto autobuse jedou děti“. Jedná se pouze o příkladovou ukázku, kam bychom chtěli primárně téma směrovat, ale samozřejmě budeme rádi za každý obrázek vyhotovený dětmi a může se stát, že i jiné téma obrázku bude zajímavější, než naše původní představa.

Postup a pravidla:

Do soutěže je možné přihlásit školu nebo školku přes formulář uvedený na této stránce. Po registraci je možné pracovat na úloze obrázku, ať již jako na domácím úkolu a nebo při hodině výtvarné výchovy. 

Na zadní stranu obrázku každý žák napíše své jméno (nebo iniciály) svoji třídu a školu. Z důvodu maximální transparentnosti soutěže a ochrany osobních údajů, doporučujeme uvádět místo jména iniciály.

Učitel/ka následně vybere ze své třídy, dle svého uvážení 3 nejhezčí obrázky tak, aby jejich třída měla co největší šanci na celkové vítězství a zároveň, pokud své dílo nevyráběli společně jako třída.. Tyto vybrané obrázky učitel/ka předá vedení školy, od kterého si zástupce Acrislines všechny tyto obrázky převezme.

Společnost Acrislines vybere ze všech děl z každé kategorie 20 nejhezčích obrázků, které zveřejní na stránkách www.facebook.com/acrislines a široká veřejnost bude mít možnost hlasovat o nejhezčí obrázek v dané kategorii. Každá škola bude mít možnost zapojit co největší počet rodičů, aby zvýšila pravděpodobnost vítězství svého favorita. 

Vyhlášení a ceny:

Obrázek, který vybere porota společnosti Acrsilines,  bude mít navíc tu čest. že bude vyroben v digitální podobě a bude jím polepena zadní část autobusu společnosti, který rozváží děti na jejich aktivity.

Absolutní vítěz: voucher na dopravu v hodnotě 10.000 Kč a polep svého díla na autobus. ——- Vítěz odborné poroty Acrislines

3x 1.cena v každé kategorii: voucher na dopravu v hodnotě 5.000 Kč —— Celkový vítěz veřejného hlasování v jednotlivých kategoriích

ostatní: každá škola, která se do soutěže zapojí, získá od společnosti Acrislines-bus 10% slevu na jakoukoli objednávku autobusové dopravy s datem platnosti do 30.6.2023

Podmínky uplatnění cen:

 1. Cenu získá třída, kterou žák nebo skupina tvůrců navštěvuje. 
 2. Vouchery je nutné uplatnit ve školním roce 2022/23 (nejpozději do 30.6.2023)
 3. Pokud bude mít třída u společnosti Acrislines již objednanou dopravu a zároveň se stane výhercem poukazu, bude jí tento poukaz započten
 4. Vouchery je možné využít pouze u společnosti Acrislines-bus s.r.o.

Časový harmonogram soutěže:

 • Začátek soutěže je 9.1.2023 a končí 28.2.2023 (poslední termín pro namalování obrázků)
 • V období 1.3-3.3. zástupce společnosti Acrislines osobně vyzvedne díla žáků
 • Od 8.3. do 19.3. proběhne veřejné hlasování na facebook.cz/acrislines
 • V týdnu 20.-24.3.2023 vyhlásíme celkové vítěze

V případě jakýchkoli dotazů k soutěži, nás neváhejte kontaktovat na emailu klient@skolnibus.cz nebo na tel. +420 603 228 103. Velice rádi Vám na uvedených kontaktech poradíme.

Registrace školy do soutěže: